Home Hardware Kvalitní kuchyně a šatna jsou investice, které se vyplatí

Kvalitní kuchyně a šatna jsou investice, které se vyplatí

by ona
0 comment

Otevřené prostory v domácnosti jsou dnes velmi oblíbené. Pomocí flexibilních modulárních systémů v nich můžete vytvořit vlastní kompozici na míru s efektním vzhledem.

Podle současných studií jsou otevřeny prostory na prvním místě seznamu požadavků klientů, pokud jde o nákup a vlastnictví nemovitosti. Majitelé chtějí otevřený půdorys, kde kuchyně, rodinný pokoj a jídelna sdílejí jeden velký otevřený prostor. Zdá se, že formální jídelny také vycházejí z módy. Kuchyně SieMatic poskytují opravdový komfort a spojují nejen domácnost, ale celou rodinu.

Celá kuchyně působí spíše jako přechod do obývací části bytu či domu a díky tomu zde rádi budete trávit více času.

Tento nový kuchyňský koncept je součástí již známé kolekce SieMatic Pure, která se vyznačuje právě minimalismem a čistotou linií.

Rimadesio nabízí svoji vlastní vizi italského designu: modulární systémy do obývacího pokoje, knihovny, posuvné panely, otočné dveře, vestavěné skříně, kolekce doplňků a stále komplexnější syntéza mezi návrhem interiéru a nábytkem. Moderní šatna je jedinečný systém kombinující základní požadavky, péči o detaily a řešení uspořádání prostoru. Giuseppe Bavuso byl vždy zaměřen na šatní systémy. Výsledkem je kolekce složená z pěti plně vyvinutých systémů s odlišným přístupem k designu, ale sdílející velkou flexibilitu pro dosažení nejvyššího estetického a funkčního přizpůsobení, technologie a designu.

Pokrokové stavebnice ve 20 specifických profilech extrudovaného hliníku a nekonečném počtu doplňků a mechanických spojů umožňují splnit všechny požadavky klientů od volně stojícího průhledného kabinetu přes rohovou kompozici až po šatní systém s průchodem nebo ve výklenku.

Vnitřní prostor a vybavení šatny jsou plně v režii klienta, který si může každý centimetr navrhnout podle svých představ.

You may also like

Leave a Comment

O nás

HARDWARE – magazín o hardware, software a mobilwch. Časopis pro všechny geeky.

About Links

Useful Links

Newsletter

Laest News

© Press-Media.cz, Praha 4, Publikujeme PR články. Inzerci na webu zajišťuje Redakce: info@press-media.cz